Słubice: 20 stycznia 2019   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Graficiarz złapany przez policję

W ręce policjantów z Rzepina wpadł 23-letni graficiarz. Młody mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu "ozdobił" swoimi malunkami jeden z bloków mieszkalnych w Rzepinie oraz trzy lokale handlowe w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło 8 kwietnia na ulicy Dworcowej w Rzepinie. Około godziny 23:00 policjanci, pełniący służbę nocną na terenie miasta, zauważyli namalowane na jednym z budynków mieszkalnych graffiti. Napisy wykonane farbą znajdowały się również na elewacji, drzwiach i oknach w trzech obiektach handlowych.

graffiti rzepin

Policjanci skojarzyli, że sprawcą uszkodzenia mienia może być mężczyzna legitymowany przez nich chwilę wcześniej. Po kilkunastu minutach poszukiwań natrafili na podejrzanego.

23-letni mieszkaniec Rzepina miał przy sobie puszki z farbą w sprayu. Ponadto jego ręce i ubranie było pobrudzone farbą. Okazało się, że był także pijany. Został zatrzymany.

Straty jakich się dopuścił oszacowano na ponad 8 tysięcy złotych. Mężczyźnie przedstawiono zarzut zniszczenia mienia. Kodeks Karny przewiduje za to karę pozbawienia wolności do lat 5.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama