Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

W Słubicach działa już pierwszy paczkomat

Od początku grudnia na terenie Słubic działa już paczkomat firmy InPost. Paczkomaty to specjalne punkty, które umożliwiają sprawne nadawanie i odbieranie paczek.

paczkomat statoil

Słubicki paczkomat znajduje się na terenie stacji paliw Statoil przy ul. 1 Maja 23. Sami klienci, jak również pracownicy stacji, potwierdzają, że paczkomat działa i można nadawać i odbierać paczki. Nowe miejsce jest dostępne dla klientów 24h na dobę.

Paczkomaty na pewno ułatwią odbieranie i nadawanie przesyłek słubiczan. Na naszej redakcyjnej skrzynce pojawiły się już pierwsze pozytywne komentarze.

- Niedawno zauważyłam paczkomat InPost na stacji benzynowej obok Mac Donalda. Ogromnie mnie to ucieszyło, ponieważ dużo zamawiam przez internet. Przed chwilą złożyłam zamówienie, które zostanie dostarczone przez InPost, co oznacza, że paczkomat już działa!  Cieszymy się z paczkomatu! - napisała internautka Maria.

Temat paczkomatów pojawił się w Słubicach po raz pierwszy w lipcu 2014 roku. Pisaliśmy wtedy o akcji wskazywania lokalizacji pod nowe paczkomaty. Dla Słubic miała być to rejon Al. Młodzieży. Można było głosować przez internet, akcja wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Obecny paczkomat w Słubicach to zasługa przede wszystkim przedsiębiorcy Marcina Dudki, który "sprowadził" to urządzenie do Słubic. Paczkomat stoi na terenie zarządzanej przez jego firmę stacji Statoil.

Więcej o paczkomatach
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama