Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Otwarcie bistro Artisan (foto)

Dziś w Słubicach odbyło się otwarcie nowego bistro Artisan. Na miejscu można było skosztować słodkich wypieków, napić się świeżo mielonej kawy czy zjeść pożywne śniadanie. Zajrzeliśmy tam z naszym redakcyjnym obiektywem.

Otwarcie nowego bistro przyciągnęło sporo ciekawskich. Pierwszy gość pojawił się chwilę po godz. 7 i na powitanie otrzymał niespodziankę. Zresztą każdy, kto dziś odwiedził bistro, otrzymywał gratis słodką przekąskę.

Artisan Słubice

Co czekało na klientów? Zestawy śniadaniowe, tarta, kanapki, naleśniki, lody przygotowane wg tradycyjnej receptury. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tak zachwalana przez właścicieli kawa - palona w tradycyjny włoski sposób. Imponująco wyglądała półka z pieczywem przygotowywanym wg tradycyjnych metod rzemieślniczych.

Jak było podczas otwarcia można zobaczyć na naszych zdjęciach. A jak smakowało? No cóż, o tym najlepiej przekonać się samemu :)Bistro jest zlokalizowane w nowej Galerii Handlowe Aura. Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku od 7:00-20:00, w sobotę od 8:00 – 21:00 i w niedzielę od 9:00 do 19:00.

Więcej informacji o nowym miejscu znajdziecie w naszej wcześniejszej publikacji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama