Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Artisan - nowe miejsce z pyszną kawą i wypiekami

Szukasz miejsca gdzie można zjeść pożywne i zdrowie śniadanie, napić się świeżo zmielonej kawy i spróbować rzemieślniczych wypieków? Odwiedź Artisan - nowe bistro w centrum Słubic. Otwarcie już w najbliższą środę o godz. 7:00.

Lokal mieści się w nowej Galerii Handlowej Aura w centrum Słubic przy ul. Kościuszki 8. Tak działającego bistro w naszym mieście jeszcze nie było. Nowa jest nie tylko formuła działania, ale przede wszystkim oferowany asortyment.

Artisan Slubice

Co znajdziemy w menu lokalu?
Przede wszystkim pożywne i zdrowe śniadania, panini, tarty czy naleśniki. Wiele propozycji opartych jest na rzemieślniczym pieczywie wypiekanym na miejscu. Co ważne, menu nie jest sztywne, stale pojawiać się będą nowe propozycje oparte na świeżych, sezonowych składnikach. Dla stałych klientów właściciele przygotowali atrakcyjny program lojalnościowy.

Szczególnie warto przyjrzeć się pieczywu, które jest oferowane w lokalu.

- Chleby są przygotowywane na naturalnym zakwasie gronowym Crustica i wyrabiane według rzemieślniczej metody, polegającej na naturalnej i niewymuszonej fermentacji. Cały proces produkcji pieczywa trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Dzięki zastosowanej metodzie zwanej Slow Baking, pieczywo jest smaczne, aromatyczne i dłużej zachowuje świeżość – przekonują właściciele.

Czy coś takiego przyjmie się w Słubicach?
Właściciele są przekonani, że słubiczanom przypadną do gustu pyszności oferowane w Artisan. Taka formuła z powodzeniem funkcjonuje już w Szczecinie i w Poznaniu, w obu tych miastach Artisan zaskarbił sobie sympatię mieszkańców przede wszystkim wysoką jakością oferowanych dań i produktów. To także popularne miejsca spotkań.

Po pożywnym posiłku warto skusić się na doskonałą kawę i świeży kawałek ciasta. Kawa oferowana w Artisanie to połączenie ziaren Arabiki z Brazylii i Kolumbii z dodatkiem wysokiej jakości Robusty z Indii. Ziarna są palone oddzielnie w tradycyjny włoski sposób. Ciemne palenie wydobywa mocno czekoladowe nuty, co powoduje, że kawa doskonale smakuje z mlekiem. Espresso z tej mieszanki ma piękną, gęstą cremę, orzechowy zapach i długi posmak.

Na pewno warto odwiedzić Artisan i samemu wyrobić sobie opinię. Otwarcie już 9 grudnia.

Godziny otwarcia
Lokal będzie czynny od poniedziałku do piątku od 7:00-20:00, w sobotę od 8:00 – 21:00 i w niedzielę od 9:00 do 19:00.

Lokalizacja
Bistro Artisan mieści się w nowej Galerii Handlowej Aura w centrum Słubic przy ul. Kościuszki 8 (dawny bar Delta).

---
Więcej informacji na oficjalnym profilu Artisan na Facebooku.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama