Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Głosuj na "Trójkę" w konkursie "Tu powstała Polska"

Trwa ogólnopolski konkurs historyczny "Tu powstała Polska". Szkoły z terenu całego kraju przedstawiają w nim swoją wersję historii powstania Polski. Wśród nich jest Szkoła Podstawowa nr 3 ze Słubic.

"Trójka" awansowała już do ścisłego finału, gdzie rywalizuje z trzema szkołami - z Kluczborka, Czeszewa oraz Gniezna. Każdy z nas może pomóc młodym słubiczanom oddając głos na ich film udostępniony na specjalnej stronie internetowej projektu.

Kliknij i oddaj głos na Szkołę Podstawową nr 3Konkurs "Tu powstała Polska" jest organizowany przez powiat gnieźnieński w ramach większego projektu turystycznego o tym samym tytule. Projekt ma na celu promocję walorów turystycznych Gniezna i regionu, ze szczególnym uwzględnieniem ich bogatej historii.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama