Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Ponownie próbował skoczyć z mostu

Starszy mężczyzna, który w listopadzie ubiegłego roku próbował skakać z mostu, dziś znów powtórzył swój wyczyn. Dzięki reakcji służb ratowniczych, także i tym razem nie doszło do tragedii.

Mężczyzna wszedł na jedno z przęseł mostu i nie chciał zejść na dół. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze z Polski i Niemiec i dopiero po ich interwencji mężczyznę udało się sprowadzić na ziemię. Potrzebny był do tego specjalistyczny podnośnik. W trakcie całego zdarzenia most graniczny był zamknięty.

Jak poinformowała słubicka policja, mężczyzna ma ok. 60 lat i leczy się psychiatrycznie. Nie jest mieszkańcem naszego miasta, ale przyjeżdża tutaj do swoich bliskich. Po wykonaniu czynności przez stronę niemiecką, został przekazany do szpitala w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama