Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Decyzja o przydziale mieszkań komunalnych

Działająca przy Urzędzie Miejskim w Słubicach Społeczna Komisja Mieszkaniowa wskazała listę osób, które mają otrzymać mieszkania komunalne w budynku przy ul. Szamarzewskiego 6 (były akademik). Swoje lokum ma otrzymać 26 osób.

Najemcy zostali wyłonieni z grupy 87 osób, które jeszcze w lutym znalazły się w wykazie sporządzonych przez komisję. Wg komisji osoby te spełniały warunki do ubiegania się o lokal mieszkalny. Wykaz został przekazany do Zakładu Administracji Mieniem Komunalnym, który w okresie od marca do maja miał zweryfikować spełnianie przez poszczególne osoby kryterium dochodowego.

Na ostatnim swoim posiedzeniu, które odbyło się 20 maja, komisja wskazała osoby kwalifikujące się w pierwszej kolejności do podpisania umowy najmu na lokale mieszkalne. Wystąpiła również z wnioskiem o zawarcie odpowiednich umów, które mają zostać przygotowane i podpisane przez burmistrza Słubic.

Poniżej udostępniony przez Urząd Miejski w Słubic protokół z posiedzenia komisji wraz z listą osób, które otrzymały mieszkanie.

POBIERZ PROTOKÓŁ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama