Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Decyzja o przydziale mieszkań komunalnych

Działająca przy Urzędzie Miejskim w Słubicach Społeczna Komisja Mieszkaniowa wskazała listę osób, które mają otrzymać mieszkania komunalne w budynku przy ul. Szamarzewskiego 6 (były akademik). Swoje lokum ma otrzymać 26 osób.

Najemcy zostali wyłonieni z grupy 87 osób, które jeszcze w lutym znalazły się w wykazie sporządzonych przez komisję. Wg komisji osoby te spełniały warunki do ubiegania się o lokal mieszkalny. Wykaz został przekazany do Zakładu Administracji Mieniem Komunalnym, który w okresie od marca do maja miał zweryfikować spełnianie przez poszczególne osoby kryterium dochodowego.

Na ostatnim swoim posiedzeniu, które odbyło się 20 maja, komisja wskazała osoby kwalifikujące się w pierwszej kolejności do podpisania umowy najmu na lokale mieszkalne. Wystąpiła również z wnioskiem o zawarcie odpowiednich umów, które mają zostać przygotowane i podpisane przez burmistrza Słubic.

Poniżej udostępniony przez Urząd Miejski w Słubic protokół z posiedzenia komisji wraz z listą osób, które otrzymały mieszkanie.

POBIERZ PROTOKÓŁ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama