Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

Rodzinny piknik samochodowy

Automobilklub słubicki zaprasza w najbliższą niedzielę na rodzinny piknik samochodowy. W programie m.in. jazda na orientację, konkurencje zręcznościowe i konkursy dla dzieci. Całość zwieńczy ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Główna część imprezy odbędzie się na torze motocrossowym przy ul. Transportowej, jednak zbiórkę i zapisy zaplanowano wcześniej na placu Bohaterów.

Załoga każdego samochodu (składająca się z minimum dwóch osób - kierowcy i pilota) otrzyma mapkę z wytyczoną trasą dojazdową. Po drodze do wykonania będą specjalne zadania m.in. slalom, parkowanie, jazda z zawiązanymi oczami.

Załogi ruszą na trasę punktualnie o godz. 10:00. Po dotarciu na miejsce imprezy odbędzie się dalsza część pikniku. Będą także atrakcje dla najmłodszych, a na koniec zaplanowano wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dla najlepszych załóg przewidziano nagrody.

rodzinny piknik

Wpisowe od załogi (niezależnie od ilości osób) wynosi 50 złotych. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych - szczególnie rodziny z dziećmi. Nie ma żadnych wymagań co do samochodów - wystarczy, aby było dopuszczone do ruchu i miało aktualny przegląd techniczny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama