Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Rodzinny piknik samochodowy

Automobilklub słubicki zaprasza w najbliższą niedzielę na rodzinny piknik samochodowy. W programie m.in. jazda na orientację, konkurencje zręcznościowe i konkursy dla dzieci. Całość zwieńczy ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Główna część imprezy odbędzie się na torze motocrossowym przy ul. Transportowej, jednak zbiórkę i zapisy zaplanowano wcześniej na placu Bohaterów.

Załoga każdego samochodu (składająca się z minimum dwóch osób - kierowcy i pilota) otrzyma mapkę z wytyczoną trasą dojazdową. Po drodze do wykonania będą specjalne zadania m.in. slalom, parkowanie, jazda z zawiązanymi oczami.

Załogi ruszą na trasę punktualnie o godz. 10:00. Po dotarciu na miejsce imprezy odbędzie się dalsza część pikniku. Będą także atrakcje dla najmłodszych, a na koniec zaplanowano wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dla najlepszych załóg przewidziano nagrody.

rodzinny piknik

Wpisowe od załogi (niezależnie od ilości osób) wynosi 50 złotych. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych - szczególnie rodziny z dziećmi. Nie ma żadnych wymagań co do samochodów - wystarczy, aby było dopuszczone do ruchu i miało aktualny przegląd techniczny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama