Słubice: 17 sierpnia 2018   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

23-latek zamordował swojego sąsiada

Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę z Cybinki, który pod wpływem alkoholu pobił ze skutkiem śmiertelnym swojego sąsiada. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych prokurator postawił już mężczyźnie zarzut zabójstwa.

Do zabójstwa doszło w piątek w godzinach popołudniowych w Cybince. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców pobił swojego sąsiada. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę, którego natychmiast zaczęli reanimować. Niestety w wyniku doznanych obrażeń 27-letni mężczyzna zmarł.

Z policyjnych ustaleń wynika, że obaj mężczyźni wcześniej spożywali razem alkohol. Wtedy też miało dojść między nimi do awantury i bójki. Podczas zatrzymania 23-latka - mieszkańca Cybinki - okazało się, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Zabójca został zatrzymany i aresztowany.

Wczoraj sąd w Krośnie odrzańskim wydał nakaz aresztowania 23-latka na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama