Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

23-latek zamordował swojego sąsiada

Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę z Cybinki, który pod wpływem alkoholu pobił ze skutkiem śmiertelnym swojego sąsiada. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych prokurator postawił już mężczyźnie zarzut zabójstwa.

Do zabójstwa doszło w piątek w godzinach popołudniowych w Cybince. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców pobił swojego sąsiada. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę, którego natychmiast zaczęli reanimować. Niestety w wyniku doznanych obrażeń 27-letni mężczyzna zmarł.

Z policyjnych ustaleń wynika, że obaj mężczyźni wcześniej spożywali razem alkohol. Wtedy też miało dojść między nimi do awantury i bójki. Podczas zatrzymania 23-latka - mieszkańca Cybinki - okazało się, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Zabójca został zatrzymany i aresztowany.

Wczoraj sąd w Krośnie odrzańskim wydał nakaz aresztowania 23-latka na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama