Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Szkoła Just English zaprasza – darmowe kursy + wakacyjny wyjazd do Londynu
reklama
reklama

Szkoła Just English zaprasza – darmowe kursy + wakacyjny wyjazd do Londynu

Co nowego słychać w Szkole Językowej Just English? Tym razem Anna Kopko zaprasza na bezpłatne kursy z języka niemieckiego, a chcącym podszkolić swój język angielski poleca wyjazd na obóz językowy do Londynu.

just english1

Szkoła posiada 2 wolne miejsca na bezpłatny kurs języka niemieckiego poziom A1. Mogą w nim wziąć udział osoby po 25 roku życia, z wykształceniem maks. ponadgimnazjalnym, nie prowadzące działalności gospodarczej - zajęcia w sobotę godzina 8.00-11.00.

Szkoła posiada ostatnie wolne miejsca na obóz językowy w Londynie z native speakerami. Obóz odbędzie się w terminie 18-26 lipca 2020 roku. Na uczestników czeka bogaty program oraz pobyt u rodzin angielskich. Zgłoszenia tylko do 15 stycznia ze względu na dynamiczną sytuację rezerwacje miejsc.

Just English rozpoczynamy również zapisy na kursy wakacyjne z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - ograniczona ilość miejsc. Kursy odbywają się na każdym poziomie - konwersacje, gramatyczno-leksykalne, przygotowujące do egzaminu TELC wraz z egzaminem.

Wszelkie dodatkowe informacje w siedzibie szkoły przy Placu Przyjaźni 18 oraz pod tel. 608 214 119 / 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama