Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności 20 tys. zł za trening z Fabiańskim - zobacz aukcję (wideo)
reklama
reklama

20 tys. zł za trening z Fabiańskim - zobacz aukcję (wideo)

To był absolutny hit 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słubicach! Trening z bramkarzem reprezentacji Polski Łukaszem Fabiańskim został wylicytowany za 20 tys. złotych!

fabian licytacja
20 tys. zł to najwyższa kwota za pojedynczą aukcję w historii WOŚP w Słubicach

Aukcja od samego początku budziła największe emocje i spodziewano się, że to właśnie ona przyniesie najwięcej pieniędzy. Nikt jednak nie przypuszczał, że to będzie aż tyle! 20 tys. złotych to największa kwota w pojedynczej aukcji w historii finałów WOŚP w Słubicach.

Zwycięzcy licytacji to członkowie Fundacji Grupy Pomagamy wspierani przez trenera Mariusza Zborowskiego, którzy zrobili zrzutkę z własnych pieniędzy, aby umożliwić swoim podopiecznym trening ze słynnym golkiperem.

Nie było łatwo wygrać, bo chrapkę na trening z naszym bramkarzem miało kilka osób i licytacja była bardzo zacięta. Ostatecznie stanęło na kwocie 15 tys. zł, ale na scenie, już podczas odbierania vouchera na trening, M. Zborowski dorzucił od siebie kolejne 5 tys. zł, co dało razem wspomniane 20 tysięcy!

wosp 2020_077
Aukcję, spontanicznie i w swoim stylu, poprowadził sołtys Kunowic Paweł Sokołowski

- Zbieraliśmy na to prywatnie przez cały rok - mówiła ze sceny wzruszona Aleksandra Kołek, szefowa fundacji.  - Mariusz, jesteś najlepszym trenerem na świecie, dzieci będą zachwycone - dodała później w mediach społecznościowych.

Aukcję zarejestrowaliśmy naszym obiektywem. Warto zobaczyć ten klip w całości, szczególnie ostatni fragment nagrania, gdy wylicytowana kwota trafia do puszki WOŚP. To robi wrażenie!

Informację o licytacji oraz link do filmu przekazaliśmy również Łukaszowi Fabiańskiemu, który udostępnił nasz materiał na swoim profilu na Facebooku (ZOBACZ). - Już nie mogę się doczekać - napisał. Młodzi podopieczni fundacji również!

Podobno termin treningu już jest ustalony, ale na razie organizatorzy nie ujawnili jeszcze szczegółów. Jedno jest pewne - dla uczestników treningu to będzie niezapomniana fajda.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama