Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Pożar przy ul. Konstytucji 3 Maja. Jedna osoba nie żyje (foto)
reklama
reklama

Pożar przy ul. Konstytucji 3 Maja. Jedna osoba nie żyje (foto)

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś wieczorem na ul. Konstytucji 3 Maja. W jednym z mieszkań przy znajdującym się tutaj bloku wybuchł pożar. Strażacy reanimowali kobietę, niestety nie żyje.

Pożar

O wszystkim poinformowali nas internauci około godz. 21:30. Na miejsce udały się trzy jednostki Państwowej Straż Pożarnej, dotarli też ochotnicy z OPS Golice i Słubice, była policja i pogotowie ratunkowe.

W trakcie akcji ratownicy wydostali z płonącego mieszkania na I piętrze jego właścicielkę. Kobieta była reanimowana, ale niestety zmarła. Wcześniej próbowali ją ewakuować sąsiedzi, ale nie udało się im sforsować drzwi.

Z drugiego mieszkania, które znajdowało się na poddaszu w tej samej klatce, tuż nad płonącym lokalem, ewakuowano jeszcze jedną osobę, również kobietę. Strażacy do jej ratowania użyli drabiny.

Sytuacja była bardzo groźna, bo w płonącym mieszkaniu była butla z gazem. - Zdążyliśmy powiedzieć o niej strażakom. Dobrze, że nie wybuchła - powiedziała z rozmowie z naszym reporterem jedna z mieszkających obok osób.

Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pożaru, ani w jakich okolicznościach do niego doszło. Ze wstępnych informacji, które udało nam się uzyskać, wynika, że mógł to być problem z piecem, a zmarła kobieta uległa zaczadzeniu.

Wkrótce więcej szczegółów o tym zdarzeniu. 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama