Słubice: 22 stycznia 2020   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Kto chce zostać Mikołajem? Dzieci czekają na pomoc

Podobnie jak w ubiegłych latach Fundacja Grupy Pomagamy przygotowała listę dzieci, które niekoniecznie znajdą paczki pod choinkami. Dlatego Mikołajowi trzeba pomóc – każdy może zostać jego pomocnikiem.

mikolaj prezenty

„Teraz wszystko w waszych rękach. Te dzieci czekają na swoich Mikołajów” - napisała Fundacja Grupy Pomagamy w poście na Facebooku, pokazując listę prawie 200 dzieci. To do nich Mikołaj może w wigilię nie dojechać z prezentem...

Fundacja szuka „zastępczych” Mikołajów! Na liście widnieje tylko imię i wiek dzieci, na tej podstawie każdy może wybrać dla kogo chce przygotować prezent. Paczki na pewno sprawią im wiele radości!

Od razu zgłosiło się sporo osób, które brały udział również w poprzednich edycjach tej akcji. Ale około 100 dzieci jeszcze nie znalazło swoich Mikołajów (całe szczęście liczba ta szybko się zmienia).

Chęć udziału w akcji można zgłosić wpisując komentarz z numerem i imieniem dziecka pod postem - KLIKNIJ. Pytania związane z paczkami można kierować do Ewa Zalewska.

Paczki można przynosić do 16 grudnia do przedszkola Fun Factory (plac Czerwona Torebka, ul. Kochanowskiego 9/5) w godz. 8-16.30. Po godz. 15 paczki można też przynosić do Marty Kalarus (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 851 023).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama