Słubice: 23 stycznia 2020   |   Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
reklama
reklama

Alfons Łazarczyk z Cybinki świętował 102 urodziny

Nie 100, a 200 lat odśpiewano Alfonsowi Łazarczykowi, mieszkańcowi Cybinki, który skończył 102 lata! Jubilat zadziwia dobrą formą, chętnie dzieli się wspomnieniami i pozuje do zdjęć.

adolf solenizant

Urodziny szacownego solenizanta świętowano 21 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Życzenia Alfonsowi Łazarczykowi złożył m.in. burmistrz Marek Kołodziejczyk, który podziękował za to, że może towarzyszyć mu w tak szczególnym dniu. Kwiatów i życzeń kolejnych lat w zdrowiu odebrał pan Alfons tego dnia bardzo wiele!

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć tortu i dmuchania – symbolicznych – świeczek. O jakich marzeniach pomyślał stuletni solenizant? To jego słodka tajemnica!

Goście odśpiewali chórem: 200 lat niech żyje nam! A prawnuczki szacownego stulatka: Wiktoria, Hania i Ola przedstawiły jego życiorys, wypełniony trudami i owocami minionych lat. Pan Alfons w swoim życiu przepracował… 56 lat i 3 miesiące. Ma liczną rodzinę: wspólnie z żoną wychował 4 synów i 5 córek, ma 19 wnucząt i 24 prawnuczęta, a nawet 1 praprawnuczkę.

Redakcja portalu Słubice24.pl również przyłącza się do życzeń dla solenizanta: oby zdrowie dopisywało jak najdłużej i nigdy nie opuściła go pogoda ducha.

Chcecie poznać bliżej historię i życie Alfonsa Łazarczyka? Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

ZOBACZ PREZENTACJĘ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama