Słubice: 6 grudnia 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Czy powstanie ścieżka rowerowa w Drzecinie? 1200 osób podpisało petycję do GDDKiA!
reklama
reklama

Czy powstanie ścieżka rowerowa w Drzecinie? 1200 osób podpisało petycję do GDDKiA!

Czy wzdłuż drogi krajowej nr 31 powstanie ścieżka rowerowa? Do dyrektora oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w Zielonej Górze trafiła petycja w tej sprawie, którą podpisało 1200 osób. Teraz ruch po stronie drogowców.

sciezka rowerowa_2

Niedawno pisaliśmy o inicjatywie grupy mieszkańców Drzecina, którzy chcieliby, aby wzdłuż drogi krajowej nr 31 przecinającej ich miejscowość powstała ścieżka rowerowa (ZOBACZ).

Mieszkańcy zadziałali bardzo szybko – od pomysłu przeszli do czynów. Napisali petycję, pod którą podpisało się aż 1200 osób. Jak podkreślają inicjatorki akcji – Anna Ginter, Monika Filip oraz Ilona Nowaczewska - teraz wszyscy ściskają kciuki i liczą na pozytywne załatwienie sprawy.

Petycja ta trafiła m.in. na biurko burmistrza Słubic, ale przede wszystkim została wysłana do Zielonej Góry, do tamtejszego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, która zarządza wspomnianą drogą.

Co na to jej szef, Marek Langer? Zapytaliśmy go o szanse powodzenia tej inicjatywy. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, damy znać.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama