Słubice: 29 stycznia 2020   |   Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
reklama
reklama

Zagrodzone parkingi w centrum. Sprawdziliśmy dlaczego

Parkingi zagrodzone taśmą, a za szybą informacja o wykroczeniu od Straży Miejskiej. To zaniepokoiło mieszkańców rejonu Placu Przyjaźni i ul. Wawrzyniaka. Okazuje się nie ma powodów do obaw, a to wszystko dzieje się z powodu… filmu.

parking tasma

Na redakcyjną skrzynkę dostaliśmy sporo wiadomości od naszych czytelników, których mocno zaskoczyła zastana sytuacja.

- Nie wiecie czy znowu będą robić jakieś remonty? Gdzie ja mam postawić auto? - pytała mieszkanka jednego z wieżowców. - Parking został zagrodzony i znalazłem informację, że zostało popełnione wykroczenie. Czy wiecie o co chodzi, bo ja nie rozumiem? - dziwił się inny kierowca.

O sprawę zapytaliśmy u źródła, czyli w Straży Miejskiej w Słubicach. Okazuje się, że 7 listopada nasze miasto odwiedzi… ekipa filmowa z Niemiec. - W tamtym rejonie miasta będzie kręcony film. Filmowcy poprosili nas o zabezpieczenie terenu – wyjaśnił nam jeden ze strażników.

parking tasma_2

A co oznaczają karteczki o popełnieniu wykroczenia? – Niech mieszkańcy się nie obawiają. Nikt nikogo karać nie będzie. Chodzi tylko o prośbę, aby te miejsca pozostały wolne na czas realizacji zdjęć – dodał nasz rozmówca.

Ekipa filmowa ma rozpocząć pracę 7 listopada o godz. 7 rano. Zdjęcia zakończą się tego samego dnia popołudniu. Straż Miejska prosi, aby z miejsc oznaczonych taśmami usunąć w tym czasie swoje pojazdy i umożliwić działanie filmowcom.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama