Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Dzień Otwarty na uniwersytecie Viadrina

22 kwietnia od godziny 10:00 na Uniwerystecie Viadrina odbędzie się po raz trzeci Dzień Otwarty w całości w języku polskim. Prócz prezentacji wydziałów oraz kierunków studiów, omówiona zostanie oferta językowa, warunki aplikacji na uczelnię, zaprezentują się również organizacje studenckie oraz Collegium Polonicum ze Słubic.

Goście z Polski będą mieli możliwość rozmowy z wykładowcami i ze studentami, obejrzenia kampusu, zwiedzenia biblioteki uniwersyteckiej oraz miasta.

Obecnie na Viadrinie 1/5 studentów pochodzi z Polski. Studia na wydziałach ekonomii, prawa i kulturoznawstwa w pełni odpowiadają oczekiwaniom rynku pracy; na 16 kierunkach blisko 6 tysięcy studentów studiuje m.in. Międzynarodową Ekonomię Gospodarczą, Europeistykę czy Prawo Polskie i Niemieckie.

Ubiegłoroczny Dzień Otwarty odwiedziło ponad 200 osób z całej Polski. W tym roku chęć udziału zgłosiło już 300 osób m.in. z Krakowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Szczecina, Wrocławia, Konina, Warszawy, Krotoszyna, Tych, a także polscy uczniowie szkoły w Schwedt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama