Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Dzień Otwarty na uniwersytecie Viadrina

22 kwietnia od godziny 10:00 na Uniwerystecie Viadrina odbędzie się po raz trzeci Dzień Otwarty w całości w języku polskim. Prócz prezentacji wydziałów oraz kierunków studiów, omówiona zostanie oferta językowa, warunki aplikacji na uczelnię, zaprezentują się również organizacje studenckie oraz Collegium Polonicum ze Słubic.

Goście z Polski będą mieli możliwość rozmowy z wykładowcami i ze studentami, obejrzenia kampusu, zwiedzenia biblioteki uniwersyteckiej oraz miasta.

Obecnie na Viadrinie 1/5 studentów pochodzi z Polski. Studia na wydziałach ekonomii, prawa i kulturoznawstwa w pełni odpowiadają oczekiwaniom rynku pracy; na 16 kierunkach blisko 6 tysięcy studentów studiuje m.in. Międzynarodową Ekonomię Gospodarczą, Europeistykę czy Prawo Polskie i Niemieckie.

Ubiegłoroczny Dzień Otwarty odwiedziło ponad 200 osób z całej Polski. W tym roku chęć udziału zgłosiło już 300 osób m.in. z Krakowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Szczecina, Wrocławia, Konina, Warszawy, Krotoszyna, Tych, a także polscy uczniowie szkoły w Schwedt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama