Słubice: 29 stycznia 2020   |   Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Tragedia przy ul. Kupieckiej. Policja szuka świadków śmierci Darka Stanilewicza
reklama
reklama

Tragedia przy ul. Kupieckiej. Policja szuka świadków śmierci Darka Stanilewicza

Dariusz Stanilewicz w niedzielę nad ranem wracał na piechotę z restauracji Cargo. Niestety, nie dotarł do domu. Jego ciało znaleziono w lasku przy ul. Kupieckiej. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tej tragedii.  Policja szuka świadków.

darek stanilewicz

Wiadomo, że Dariusz Stanilewicz 2 listopada spotkał się z kolegami z pracy na imprezie integracyjnej. Około 4 nad ranem przyjechali taksówką do Słubic. Z jednym z kolegów poszedł do restauracji Cargo, gdzie byli do ok. 5-6 nad ranem. Stamtąd ruszyli piechotą do miasta, mijając Auto Pomoc Szkwarek.

Chwilę później D. Stanilewicz prawdopodobnie został sam, ponieważ kolega wrócił taksówką do domu w Cybince. Następnego dnia, jego partnerka, zaniepokojona tym, że nie wraca, zgłosiła na policji zaginięcie. Akcja poszukiwania rozpoczęła się ok. godz. 22.

Telefon zaginionego został zlokalizowany w okolicach ul. Kupieckiej i bazaru. Teren przeszukiwała policja, straż pożarna, a także rodzina. Służby zakończyły działania po północy, ale krewni się nie poddali. Około 2 w nocy znaleźli ciało zaginionego. Znajdowało się w lasku przy ul. Kupieckiej, zaraz przy drodze.

Na razie nie wiadomo, co się stało. Okoliczności śmierci bada słubicka prokuratura. A policja prosi o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w tej sprawie pod nr tel. 95 759 28 11 lub 112. Można też dzwonić bezpośrednio do rodziny zmarłego: tel. 501 074 226.

darek stanilewicz_2

Może ktoś widział D. Stanilewicza w sobotę w nocy lub w niedzielę nad ranem? Jego rysopis: mężczyzna dobrze zbudowany, bez okrycia głowy, łysy. Był ubrany w ciemną bluzę, jasny sweter z charakterystycznym czerwonym, podłużnym paskiem okolicach piersi, ciemnogranatowe dżinsy, ciemne buty.

Poniżej zdjęcie bluzy, którą miał na sobie D. Stanilewicz w dniu śmierci.

darek stanilewicz_bluza
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama