Słubice: 6 grudnia 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
reklama
reklama

Beauty Day dla Huberta

Zasada tej wyjątkowej niedzieli jest prosta: panie staną się jeszcze piękniejsze – a Hubert, który stracił dłoń, będzie miał więcej środków na rehabilitację i potrzebną mu w przyszłości protezę. Fundacja Grupy Pomagamy i salon AVANGARDE zapraszają na Beauty Day.

Beauty Day

Beauty Day był już organizowany w Słubicach dwukrotnie i zawsze cieszył się dużą popularnością, a co najważniejsze - przynosił wymierne efekty w postaci zebranych pieniędzy. Kolejna taka akcja dedykowana jest 13-letniemu Hubertowi, który niedawno, w wyniku tragicznego wypadku, stracił dłoń (ZOBACZ).

Przypominamy, że cały czas na Facebooku można licytować różne towary i usługi, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc nastolatkowi (KLIKNIJ).

Ale to nie wszystko - do pomocy postanowiły przyłączyć się również fryzjerki, stylistki paznokci – i zorganizować kolejny Beauty Day. Cały dochód za swoje usługi w tej jeden dzień przeznaczą na pomoc dla Huberta.

Beauty Day odbędzie się 17 listopada w salonie AVANGARDE przy ul. Adama Asnyka 1A, startuje o godz. 9 i potrwa do ostatniego klienta.

Na klientki będą czekać fryzjerki: Jolanta Musiałowska Mimoza, Waleria Movsision, Monika Misia, Anna Kamińska Marciniak, Sylwia Dobkiewicz oraz stylistki paznokci: Marta Żak, Inga Puzinowska, Marta Podgórnik, Kasia Gębicka. O brwi zadba Monika Goworko, a Martyna Płótniak wykona masaż twarzy kobido.

Na wydarzenie można przyjść z dzieckiem. Dla maluchów zostanie zorganizowany specjalny kącik - będzie malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków i dodatkowe atrakcje.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie – nr 606 309 772.

beauty day_hubert
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama