Słubice: 17 listopada 2019   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

OPS zaprasza na drugi Otwarty Targ Wymiany

Zabawki, książki, ubrania i wiele rozmaitych skarbów można znaleźć – ale i oddać potrzebującym – podczas Otwartego Targu Wymiany. 19 października odbędzie się druga edycja wydarzenia organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.

targ wymiany_01

Pierwsza odsłona, która odbyła się 21 września, spotkała się z dużą aprobatą wśród mieszkańców, choć początkowo wielu odwiedzających ostrożnie, a nawet z lekkim niedowierzaniem, zaglądało na bogato zastawione stoiska.

A na nich można było znaleźć dosłownie wszystko – ubrania, zabawki, gry, plecaki, książki i wiele innych rozmaitych przedmiotów. Idea się przyjęła, więc kierownictwo ośrodka postanowiło ją kontynuować.

Otwarty Targ Wymiany kierowany jest nie tylko do potrzebujących, choć powstał głównie z myślą o nich. Przyjść może każdy – przynieść niepotrzebne rzeczy, jak również „wyszperać” dla siebie coś ciekawego. Wszystko dostępne jest bezpłatnie i aby skorzystać nie trzeba zostawiać nic w zamian – choć oczywiście można.

Druga edycja targu odbędzie się 19 października o godz. 11:00, tradycyjnie na parkingu przed Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słubicach. Tym razem dla odwiedzających przygotowano dodatkową niespodziankę. Będzie okazja otrzymać, ale już za opłatą, stroiki przygotowane przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama