Słubice: 6 grudnia 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
reklama
reklama

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Kto chętny do pomagania w ramach Szlachetnej Paczki? Przygotowania do kolejnej edycji tej ogólnopolskiej akcji nabierają tempa. Także w Słubicach potrzebni są wolontariusze.

szlachetna 1
Szlachetna paczka czeka na osoby chętne do pomocy

Słubice, tak jak w poprzednich latach, są aktywne na mapie Szlachetnej Paczki. W lipcu pisaliśmy o poszukiwania tzw. lidera rejonu. Została nim Wiktoria Wawrzynowska. A teraz sama zachęca mieszkańców Słubic i okolic do przyłączenia się do ekipy wolontariuszy, którzy będą pomagać w ramach „paczkowej rodziny”.

- Jeśli lubisz pomagać, jeśli chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu, jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz się rozwijał, to właśnie miejsce dla Ciebie – apeluje. Zaprasza też do zajrzenia na oficjalny profil słubickiego rejonu, gdzie można znaleźć więcej informacji - KLIKNIJ.

A jak się zgłosić? Najszybciej można to zrobić wchodząc na stronę www.superw.pl i dokonując rejestracji. A dlaczego warto przyłączyć się do Szlachetnej Paczki? Obejrzyjcie poniższy film...O działaniach Szlachetnej Paczki w Słubicach będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama