Słubice: 16 grudnia 2019   |   Imieniny: Albina, Zdzisław
reklama
reklama

Zawody wędkarskie 55+

Zarząd Koła PZW nr 2 w Słubicach zaprasza wędkarzy na kolejne zawody – tym razem w boju zmierzą się ci, którzy mają 55 i więcej lat. Wędkarze, szykujcie się!

Wędkarze
Koło PZW nr 2 zaprasza wędakrzy w wieku 55+

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec sezonu wędkarskiego. 13 października Koło PZW nr 2 w Słubicach organizuje kolejne zawody nad Odrą – tym razem dla wędkarzy mających co najmniej 55 lat (od rocznika 1964 włącznie). Wędkarze zmierzą się w rywalizacji spławikowo-gruntowej.

Jaki jest plan zawodów? Zbiórka o godz. 7, przejazd przez wał na wys. Os. Krasińskiego, następnie przywitanie, odprawa i losowanie stanowisk. O 7.30 uczestnicy rozjadą się na stanowiska i będą szykować się do zawodów.

Początek łowienia zaplanowano na godz. 9, a koniec na 14. Do 15 potrwa ważenie ryb na stanowiskach, o 15 odbędzie się wspólny posiłek. Kwadrans przed 16 czeka nas ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Zawody wędkarskie
Areną wędkarskich zmagań będzie Odra

Łowienie odbędzie się zgodnie z RAPR „na żywej rybie”, tak więc każdy zawodnik musi mieć ze sobą siatkę ze sztywnymi obręczami (min. 3,5 m) do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Dozwolone jest łowienie na 2 wędki (do 8 m) metodą spławik-grunt lub mieszaną. Wykluczone jest łowienie na żywą lub martwą rybę.

Zapisy w terminie do 11 października prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisach mile widziana jest dobrowolna wpłata na statutową działalność koła w wys. 35 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama