Słubice: 17 listopada 2019   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Wkrótce uroczyste otwarcie pl. Bohaterów. Zobacz fotki

Już niedługo zniknie ogrodzenie z placu Bohaterów i będzie można z bliska zobaczyć efekty niedawnej modernizacji. Uroczyste otwarcie będzie połączone z piknikiem zdrowotnym.

plac otwarcie_plakat

Czy nowy Plac Bohaterów przypadnie do gustu mieszkańcom? Opinie słubiczan poznamy już niebawem - 6 października o godz. 14 zaplanowano oficjalne otwarcie wyremontowanego placu. Od tego dnia będzie można korzystać z nowego miejsca - spacerować, odpoczywać, bawić się na placu zabaw.

Na inaugurację wystąpi teatr uliczny, a przez kilka godzin swoje umiejętności będą prezentować lokalni artyści, m.in.: GINGER Dance School, Studio Piosenki SMOK, Studio Tańca BOHEMA, Chór Konsonans, Grupa Cyrkowa FUN-ATYCY. Będą również występy kuglarzy, żonglerów, akrobatów i szczudlarzy.

Częścią wydarzenia będzie piknik zdrowotny pt. „Serce jesienią” organizowany przez słubicki szpital. Ten rozpocznie się już o godz. 12 i potrwa do 18. Co w programie? M.in. warsztaty, animacje dla dzieci, maraton fitness, ćwiczenia rehabilitacyjne, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Będzie można także spróbować zdrowych przekąsek.

Na zakończenie imprezy o godz. 19. wystąpi teatr ognia i wody.

Nie czekając na otwarcie wybraliśmy się kilka dni temu na Plac Bohaterów na spacer, by bliżej przyjrzeć się efektom remontu. Poniżej nasze fotki.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama