Słubice: 17 listopada 2019   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Potrącenie przy zjeździe na strefę. Pieszy został ranny

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę wieczorem na wylotówce ze Słubic w stronę Cybinki. Niedaleko zjazdu na strefę osobówka potrąciła człowieka. Mężczyzna trafił do szpitala w Zielonej Górze.

droga asfalt

Do zdarzenia doszło około godz. 20, gdy na dworze zaczynało się już ściemniać. Na jezdnię wtargnął mężczyzna, wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Audi.

- Wg naszych ustaleń 31-letni kierujący jechał prawidłowo. Był trzeźwy – wyjaśnia Magdalena Jankowska z komendy policji w Słubicach. Poszkodowany został poważnie ranny. Nieprzytomny trafił do szpitala w Zielonej Górze.

Policja jest w trakcie ustalania przyczyn tego zdarzenia. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znalazł się na drodze, czy zrobił to świadomie. Wiadomo, że miał ciemne ubranie, bez elementów odblaskowych, co uniemożliwiło kierowcy odpowiednią reakcję. Nie jest też znana jego tożsamość, z wyglądu miał ok. 50 lat.

Policja czeka aż odzyska przytomność, aby go przesłuchać. Pobrano również od niego krew, aby ustalić czy mężczyzna w chwili wypadku nie był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama