Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Atrakcja dla początkujących kierowców - symulator jazdy

Od niedawna słubicka szkoła nauki jazdy "Agent" może pochwalić się profesjonalnym symulatorem jazdy. Dzięki temu stacjonarnemu urządzeniu kandydaci na kierowców mogą opanować podstawowe czynności związane z prowadzeniem samochodu zanim wsiądą do prawdziwego auta.

Symulator nauki jazdy jest urządzeniem stacjonarnym przygotowanym do realistycznego odwzorowania jazdy samochodem dla przyszłych kierowców. Symulator ma możliwość wyboru warunków atmosferycznych w jakich odbywa się jazda oraz plansz na których kursant uczy się poszczególnych czynności związanych z prowadzeniem pojazdu. Jest także opcja jazdy po placu manewrowym. Symulator posiada normalną kierownicę, dźwignię skrzyni biegów, pedały sprzęgła, hamulca oraz przyspieszenia.

Atrakcja dla początkujących kierowców - symulator jazdy

Po zajęciu pozycji w fotelu kierowcy kursantowi na dużych monitorach (których jest aż trzy) pojawiają się plansze, które uczą zachowań za kierownicą i pomagają w nabraniu dobrych nawyków kierowcy.
   
Każdy kursant szkoły AGENT ma możliwość nieograniczonego i bezpłatnego korzystania z tego symulatora. Więcej o możliwościach korzystania z symulatora na stronie internetowej www.agent-szkola.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama