Słubice: 19 stycznia 2018   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

Atrakcja dla początkujących kierowców - symulator jazdy

Od niedawna słubicka szkoła nauki jazdy "Agent" może pochwalić się profesjonalnym symulatorem jazdy. Dzięki temu stacjonarnemu urządzeniu kandydaci na kierowców mogą opanować podstawowe czynności związane z prowadzeniem samochodu zanim wsiądą do prawdziwego auta.

Symulator nauki jazdy jest urządzeniem stacjonarnym przygotowanym do realistycznego odwzorowania jazdy samochodem dla przyszłych kierowców. Symulator ma możliwość wyboru warunków atmosferycznych w jakich odbywa się jazda oraz plansz na których kursant uczy się poszczególnych czynności związanych z prowadzeniem pojazdu. Jest także opcja jazdy po placu manewrowym. Symulator posiada normalną kierownicę, dźwignię skrzyni biegów, pedały sprzęgła, hamulca oraz przyspieszenia.

Atrakcja dla początkujących kierowców - symulator jazdy

Po zajęciu pozycji w fotelu kierowcy kursantowi na dużych monitorach (których jest aż trzy) pojawiają się plansze, które uczą zachowań za kierownicą i pomagają w nabraniu dobrych nawyków kierowcy.
   
Każdy kursant szkoły AGENT ma możliwość nieograniczonego i bezpłatnego korzystania z tego symulatora. Więcej o możliwościach korzystania z symulatora na stronie internetowej www.agent-szkola.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama