Słubice: 25 stycznia 2020   |   Imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności W Słubicach powstaje sala integracji sensorycznej. Trwa zbiórka na jej wyposażenie
reklama
reklama

W Słubicach powstaje sala integracji sensorycznej. Trwa zbiórka na jej wyposażenie

Stowarzyszenie po PROstu zbiera środki na wyposażenie sali do terapii integracji sensorycznej. Potrzebuje jej bardzo wielu podopiecznych stowarzyszenia – a urządzenie pracowni to spory koszt. Pomóc ma w tym internetowa zbiórka.

sala sensoryczna

Stowarzyszenie powstało w 2010 roku i rozwija się krok po kroku, projekt po projekcie. W stałej terapii (kilka razy w tygodniu) mają 100 osób – są to dzieci i osoby dorosłe.

Stowarzyszeniu od pewnego czasu mocno doskwierał brak miejsca do tego, aby móc rozwijać swoją działalność. Od 1 października przeprowadza się do nowych pomieszczeń przy ul. Szamarzewskiego (ZOBACZ).

Do dyspozycji stowarzyszenia będzie tam aż 16 sal. Jedną z nich kierownictwo organizacji planuje przekształcić w pracownię do prowadzenia integracji sensorycznej z prawdziwego zdarzenia. Do tego jednak potrzebuje pieniędzy. A konkretnie 20 tys. zł.

- Tej terapii potrzebuje naprawdę wiele osób, dlatego bardzo nam zależy by sala była od początku profesjonalnie wyposażona – czytamy na stronie stowarzyszenia. Za zabrane pieniądze mają zostać zakupione m.in. odpowiedni sprzęt, drobne pomoce niezbędne do prowadzenia terapii i suchy basen z piłeczkami.

Stowarzyszenie prosi wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w spełnieniu marzenia o profesjonalnej pracowni. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama