Słubice: 12 grudnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Dołącz do Szlachetnej Paczki - zostań lokalnym herosem

Przygotowania do kolejnej edycji projektu „Szlachetna Paczka” idą pełną parą. Wciąż można przyłączyć się do akcji – poszukiwaniu są wolontariusze i tzw. liderzy rejonu.

szlachetna 1
Szlachetna paczka czeka na osoby chętne do pomocy

- W tym roku chcemy pokazać, że woj. lubuskie ma moc i możemy, tak jak inne województwa, zrobić coś wielkiego i dobrego – przekonuje Amelia Szołtun, od lat zaangażowana w działalność Szlachetnej Paczki.

Jak wyjaśnia, na mapie naszego województwa jest jeszcze kilka rejonów, które czekają na swojego lidera. Są to m.in. Cybinka, Torzym, Krosno Odrzańskie, Gubin.

Ale nie tylko oni są poszukiwani. - Każdy lider musi mieć paczkę SuperW, czyli super wolontariuszy, którzy razem z nim poprowadzą rejon do wielkiego finału – wyjaśnia A. Szołtun. Gdzie są wakaty? W Słubicach, Rzepinie, Torzymiu, Kostrzynie nad Odrą, Cybince, Krośnie Odrzańskim i Gubinie.

Jak się zgłosić? Najszybciej można to zrobić wchodząc na stronę www.superw.pl i dokonując internetowej rejestracji. A dlaczego warto przyłączyć się do Szlachetnej Paczki? Posłuchajcie wypowiedzi samych wolontariuszy.O działaniach Szlachetnej Paczki w Słubicach będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama