Słubice: 24 stycznia 2020   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Wakacyjne zajęcia wśród książek

Wakacje wśród książek? Czemu nie? Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza dzieci na wakacyjne spotkania. W programie nie tylko czytanie, ale także m.in. gry planszowe, gry i zabawy a także magiczny, obrazkowy teatr Kamishibai.

jak nie_czytam_to_czytam_046

To propozycja dla tych, którzy jeszcze nie wyjechali na obozy czy kolonie, a nie chcą się nudzić. Słubicka biblioteka organizuje dla dzieci wesołe, wakacyjne spotkania wśród książek. Warto czytać także w wakacje!

Zajęcia będą odbywać się od 1 do 12 lipca, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11-13 w oddziale dla dzieci.

W programie wiele różnych zajęć - gry, zabawy, zajęcia integracyjne, warsztaty plastyczne… a także oczywiście czytanie, np. na trawie.

Panie bibliotekarki zaproszą również dzieci do zabawy w magiczny, obrazkowy teatr Kamishibai. Jest to technika czytania i opowiadania wywodząca się z Japonii, która wykorzystuje do tego plansze z obrazkami i tekstem oraz drewnianą lub kartonową skrzynkę. Dzięki temu o wiele łatwiej skupić się na opowiadanej historii.

W zajęciach w bibliotece mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Udział jest bezpłatny, ale ograniczona jest ilość miejsc. Na zajęcia należy się zapisać – osobiście lub telefonicznie: 95 75 82 372.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama