Słubice: 24 stycznia 2020   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Bezpieczny maluch - warsztaty dla rodziców

Uwaga rodzice i przyszli rodzice! W starostwie odbędzie się bezpłatne spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Maluch”. Będzie można dowiedzieć się, jak udzielać maluszkowi pierwszej pomocy i jak go bezpiecznie transportować.

bezpieczny maluch

Kampania Bezpieczny Maluch to akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci. Ma na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Spotkania w ramach tej kampanii odbywają się w całym kraju od 2011 roku.

Czego dowiedzą się rodzice? Czeka na nich m.in. warsztat udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku i kobiecie w ciąży, który poprowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny.

Kolejnym poruszonym tematem będzie bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci. Zagadnieniami towarzyszącymi będą informacje z zakresu karmienia piersią, pielęgnacji skóry matki i dziecka, czy zabezpieczenia przyszłości dziecka.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty

Termin: 11.07.2019, godz. 17-20. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama