Słubice: 22 listopada 2019   |   Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
reklama
reklama

Letnie półkolonie w szkole Euregio

Kolejna oferta na wakacje, tym razem od Prywatnej Szkoły Podstawowej Euregio. W ramach akcji „Lato w mieście” na dzieci w wieku 6-10 lat będą czekać półkolonie organizowane pod hasłem „Podróż po krajach Unii Europejskiej”.

Euregio - półkolonie

Co się jada na śniadanie w Niemczech? Dlaczego w Irlandii lubią kolor zielony? Z czego słynie Chorwacja? Co ma wspólnego Malta z Polską? Czy dziedzictwo starożytnych Greków jest nam potrzebne? Jak wyglądają szwedzkie białe noce?

Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć organizatorzy półkolonii w Euregio. Program „Podróże po Unii Europejskiej” to możliwość zwiedzania wielu krajów, poznawania kultury i historii, bez wyjeżdżania ze Słubic. A wszystko oparte nie tylko na rzetelnej wiedzy o 28 krajach, ale przede wszystkim na świetnej wakacyjnej zabawie.

Co w programie?

M.in. gra w piłkę niczym w najlepszej portugalskiej drużynie, biwakowanie i leżakowanie jak na sjeście we Włoszech, malowanie i konstruowanie jak Da Vinci.

A przy sprzyjających wiatrach lot balonem! W podróż własnoręcznie skonstruowanym balonem dzieci zaproszą stworzone przez siebie kartonowe postacie. Rodrigo, Pablo, Gerry czy Slavka? Każde dziecko będzie miało okazję stworzyć własnego europejskiego bohatera.

- Zdobywanie wiedzy w wakacje? Czemu nie? Euregio łączy metody multimedialne z eksperymentalnymi. Nie pozwól, aby twoje dziecko nudziło się w wakacje. Każdy młody Europejczyk na pewno znajdzie coś dla siebie – zachęca Aneta Czapp, dyrektorka szkoły.

Kiedy i gdzie?

Półkolonie będą odbywać w szkole Euregio w dniach od 24 czerwca do 30 sierpnia w formie tematycznych turnusów związanych z danym krajem. Każdy z nich będzie trwać jeden tydzień. Można brać udział w dowolnej liczbie turnusów. Szczegóły na załączonym plakacie.

euregio polkolonie_plakat

Zapisy na półkolonie

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 506347495, emailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a także w siedzibie szkoły: Prywatna Szkoła Podstawowa EUREGIO, ul. Sadowa 2, Słubice.

Koszt opieki wakacyjnej z wyżywieniem wynosi 290 zł / tydzień.

POBIERZ FORMULARZ

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama