Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Wakacyjne poznawanie przyrody w parku „Ujście Warty”

Kto chce podczas wakacji poznawać tajemnice Parku Narodowego „Ujście Warty”? Przyrodnicy zapraszają całe rodziny na spacery, wycieczki i warsztaty. W programie m.in. poznawanie tajników życia pszczół, legend o wodnikach, wyprawy po mokradłach.

ujscie warty

Nasza przyroda może być fascynująca, a ciekawe miejsca są całkiem niedaleko! Podczas wakacji będą o tym przekonywać pracownicy Parku Narodowego „Ujście Warty”.

Od 5 lipca, w każdy wakacyjny piątek lub niedziele zapraszają indywidualnych turystów do wspólnego zwiedzania. Każde spotkanie poprzedzi prelekcja tematycznego filmu przyrodniczego, a potem przyjdzie czas na wycieczkę lub warsztaty.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników parku: Olgę Betańską, Magdę Mądrawską-Okołów i Dorotę Wypychowską.

O czym opowiadać będą przyrodnicy? Na przykład o tym, dlaczego bagna są dobre, jak wygląda życie pszczół, czy nad Wartą żyją wodniki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne lub mailowe z podaniem daty wycieczki oraz imion i nazwisk osób chętnych.

Dane kontaktowe: tel. 95 7524026, email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama