Słubice: 14 listopada 2019   |   Imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Kunowice będą miały plan zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz zaprasza na spotkanie
reklama
reklama

Kunowice będą miały plan zagospodarowania przestrzennego. Burmistrz zaprasza na spotkanie

Gotowy jest wstępny Plan Zagospodarowania Przestrzennego Kunowic. Burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak zaprasza mieszkańców i wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące właśnie tego dokumentu.

kunowice centrum

Kolejnym krokiem do powstania i zatwierdzenia tego, jakże ważnego dla mieszkańców Kunowic dokumentu, jest poświęcone mu spotkanie. Wziąć mogą w nim udział nie tylko mieszkańcy, ale również przedsiębiorcy czy właściciele działek położonych w Kunowicach.

- Podczas spotkania zostaną przedstawione dotychczas podjęte kroki i omówione rozwiązania urbanistyczne zawarte w sporządzanym projekcie planu miejscowego – informuje Beata Bielecka, rzecznik słubickiego magistratu. Podkreśla, że dokument ma na razie charakter roboczy.

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca o godz. 17 w świetlicy wiejskiej w Kunowicach.

ZOBACZ PROJEKT PLANU / ZOBACZ UCHWAŁĘ

Ci, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat przygotowywanego planu, mogą zgłosić się w tej sprawie do Urzędu Miejskiego przy ul. Akademickiej 1, do pok. 229, w dniach: 14 i 17 czerwca w godz. 13-15 oraz 18 czerwca w godz. 9-11.

Wnioski do projektu planu składać pisemnie do Urzędu Miejskiego w Słubicach do 26 czerwca.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama