Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Policjanci zbierają 100 litrów krwi na swoje 100-lecie. Kto się przyłączy?
reklama
reklama

Policjanci zbierają 100 litrów krwi na swoje 100-lecie. Kto się przyłączy?

Uwaga krwiodawcy! Pod słubicką komendą policji znowu zaparkuje krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Cel jest szczytny: mundurowi w całym kraju biorą udział w akcji „100 litrów krwi na 100-lecie policji”.

Zbiórka krwi

Słubicka komenda włącza się do ogólnopolskiej akcji i zachęca również innych. W jubileuszowej zbiórce mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą podzielić się życiodajnym płynem.

18 czerwca pod słubicką komendą będzie na nich czekał krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Chcecie pomóc? Warto pamiętać o najważniejszych zasadach związanych z oddawaniem krwi. Należy zgłosić się wypoczętym, po lekkim, beztłuszczowym śniadaniu. Dzień przed warto wypić 1,5-2 l wody, ograniczyć palenie tytoniu i nie spożywać alkoholu. Koniecznie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem - krew moga oddawać osoby pełnoletnie.

Termin: 18.06.2019, godz. 9-12. Miejsce: parking przed Komendą Powiatową Policji w Słubicach, ul. Kazimierza Wielkiego 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama