Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
reklama
reklama

Wędkarski Dzień Dziecka w naszym obiektywie

Wędkarze z koła PZW nr 2 również nie zapomnieli o najmłodszych! Dzieci wspólnie z rodzicami i dziadkami trochę „pomoczyli kije”, a potem zaczęła się zabawa na całego - oczywiście z okazji Dnia Dziecka.

dzieć dziecka

Impreza odbyła się w niedzielny poranek, 2 czerwca, na łąkach za portem. I od razu na początku było efektownie - jedną z pierwszych atrakcji rodzinnego festynu było wypuszczenie gołębi. A kolejną – i najważniejszą – wspólne łowienie na kanale Odry. Do wspólnej zabawy zapraszał niezawodny Bogdan Hryniewicz, sekretarz koła, który poprowadził całą imprezę.

Jak podało kierownictwo koła PZW nr 2, w tym roku ze względu na wysoki stan Odry, zmieniła się nieco formuła imprezy. Zrezygnowano z konkursu – łowienie odbywało się dla samej przyjemności, bez elementu rywalizacji.

I ten pomysł przypadł do gustu wielu uczestnikom. – Bardzo mi się dziś podobało. Nie trzeba było się ścigać, spieszyć, była za to dobra zabawa, która przecież jest najważniejsza – powiedział naszej redakcji jeden z rodziców. A żeby przyjemności było więcej – w trakcie łowienia dzieci były częstowane cukierkami.

Jeszcze więcej smakołyków i atrakcji czekało na nie po zakończeniu wędkowania. Łąka zamieniła się w małe wesołe miasteczko. Dzieci chętnie skakały po dmuchanym zamku, zajadały ciasta, watę cukrową czy popcorn. Z ciekawością podchodziły również do pozostałych stoisk – swoje sprzęty prezentowały straż graniczna, WOPR, straż pożarna i pogotowie.

dzień dziecka

Czy się podobało? Nasz reporter nie zauważył żadnej smutnej twarzy. - Lubię spędzać czas z dziadkiem na rybach, cieszę się, że dzisiaj tu byliśmy – powiedział naszej redakcji Mateusz, który swoją pierwszą wędkę dostał kilka miesięcy temu pod choinkę. A jego rodzice chwalili organizację. – Trzeba iść w tym kierunku, za rok też przyjdziemy całą rodziną -

Jak było nad Odrą? Impreza odbywała się pod patronatem portalu Słubice24. Zapraszamy do naszej fotorelacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama