Słubice: 21 sierpnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Uśmiechnięta Planeta świętuje 3. urodziny – i zaprasza do Kunowic na rodzinny festyn
reklama
reklama

Uśmiechnięta Planeta świętuje 3. urodziny – i zaprasza do Kunowic na rodzinny festyn

Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta ma już 3 lata. Z tej okazji zaprasza na urodzinową imprezę. Będzie tort, mnóstwo zabawy i konkursy z nagrodami.

Uśmiechnięta Planeta

Urodziny odbędą się 2 czerwca w godzinach 10-14 w siedzibie Uśmiechniętej Planety w Kunowicach przy ul. Dworcowej. W tych godzinach będzie obowiązywać promocyjna cena biletu na salę zabaw – tylko 10 zł za godzinę zabawy. A dorośli wchodzą bezpłatnie!

Co jeszcze czeka na najmłodszych? Strefa dmuchańców, wizyta Pana Planetki, pamiątkowe zdjęcia, masa konkursów z nagrodami, no i oczywiście urodzinowy tort.

A w promocyjnych cenach będą dostępne następujące atrakcje: warkoczyki, tatuaże brokatowe, balonowe cuda, malowanie twarzy.

Uśmiechnięta Planeta

Dla głodnych i spragnionych (małych i dużych) także będzie mało co nie co – rodzinny grill, kawa, wata cukrowa i popcorn, napoje i przekąski.

- Bądźcie z nami, dajcie się zaprosić do wspólnego świętowania. Będzie kolorowo, radośnie i uroczyście – zachęca Agata Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama