Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Manpol – skuteczna ochrona przed słońcem i insektami

Zbliża się lato, a wraz z nim słoneczna pogoda i owady, które solidnie potrafią dać w kość. Jak dobrze chronić przed nimi swój dom lub mieszkanie? Ciekawą ofertę ma dla słubiczan firma Manpol, partner handlowy renomowanej marki Oknoplast.

manpol moskitiera

Manpol oferuje:
  • rolety wewnętrzne i zewnętrzne,
  • rolety dachowe,
  • moskitiery, plisy,
  • żaluzje wewnętrzne drewniane i aluminiowe
  • niezbędne akcesoria
Rolety okienne

Dlaczego warto korzystać z rolet okiennych? Pozwalają one nie tylko na zredukowanie ilości promieniowania słonecznego, jakie dociera do wnętrza poszczególnych pomieszczeń w naszych domach, lecz pomagają chronić prywatność i stworzyć optymalne warunki do spania.

- Rolety są również efektowną dekoracją, dzięki której możemy kreować wizualnie wrażenie wnętrza oraz korygować proporcje okna i pomieszczenia – podkreśla Piotr Olchowski z firmy Manpol.

Klienci mogą korzystać z szerokiego wyboru materiałów i kolorów, z których wykonane są różne rodzaje rolet: wolnowiszące, w kasecie z prowadnicami, materiałowe dzień i noc.

manpol rolety

Moskitiery

Szukasz moskitiery na swoje okno? Eksperci Manpol pomogą wybrać ci odpowiednie moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne, plisowane, na okna dachowe oraz nietypowe - zarówno okienne, jak i drzwiowe.

Jak skorzystać z oferty? Najlepiej zadzwonić i umówić się na profesjonalną wycenę ochrony mieszkania lub domu przed nieproszonymi insektami.

- Wykończenie okien naszymi produktami pozwoli postawić przysłowiową kropkę nad "i" po zakończonym remoncie lub dekoracji mieszkania – podsumowuje P. Olchowski.

Kontakt
 
Punkt handlowy Manpol znajduje się na Placu Przyjaźni 19/2 w Słubicach. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, w soboty 9-14.

Telefon: +48 607 535 703, +48 508 502 406. E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama