Słubice: 21 sierpnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
reklama
reklama

Odkryj dwumiasto i okolice

Jakie Frankfurt i Słubice kryją w sobie tajemnice? Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna przekonuje, że bardzo wiele i zaprasza do ich odkrywania. W okresie od maja do września zaplanowała cykl wycieczek po obu stronach Odry.

Kościół Mariacki

W każdą sobotę o godz. 11:00 będą odbywać się otwarte zwiedzania miasta z przewodnikiem. Podczas 90-minutowego oprowadzania uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek z historii obu miast, obecnej sytuacji czy oferty kulturalnej.

Ponadto w każdą pierwszą sobotę miesiąca planowane jest tzw. zwiedzanie tematyczne. W ten sposób zainteresowani będą mieli okazję poznać m.in. modernistyczną architekturę Frankfurtu, odbyć literacki spacer czy poznać skarby Kościoła Mariackiego.

W zależności od terminu i rodzaju zwiedzania odbywa się ono w języku niemieckim lub (i) polskim. Udział jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach projektu „Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Frankfurt nad Odrą & Słubice”.

Szczegółowy plan wszystkich spotkań znajduje się w załączonym informatorze przygotowanym przez Polsko-Niemiecką Informację Turystyczną we Frankfurcie nad Odrą.

POBIERZ INFORMATOR

Uwag! Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +49 335 6100 800.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama