Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

Trwają poszukiwania Łukasza Orłowskiego

5 maja zaginął mieszkaniec Poznania Łukasz Orłowski. Ostatni kontakt z mężczyzną był w niedzielę popołudniu, w poniedziałek rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Mężczyzna miał dotrzeć do Słubic, a w sąsiednim Frankfurcie wsiąść do pociągu.

lukasz

Bliscy, którzy skontaktowali się z naszą redakcją, poinformowali, że w poniedziałek o godz. 17: 30 Łukasz mógł wyjechać z Poznania do Hagi autokarem linii Sindbad i około 19:50 dotrzeć do Słubic.

Po naszym apelu opublikowanym na Facebooku (ZOBACZ), zgłosiła się jedna z naszych czytelniczek, która twierdzi, że widziała zaginionego. Kolejne informacje, które uzyskaliśmy od rodziny, mówią o tym, że na dworcu we Frankfurcie nad Odrą wsiadł do jednego z pociągów, ale nie wiadomo w którym kierunku odjechał.

Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, jest szczupły ma krótkie blond włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansy, jasne sportowe buty i czarną kurtkę – dokładnie jak na zdjęciu (nie miał tylko czapki).

Jeśli ktoś coś widział lub wie – prosimy o kontakt z wielkopolską policją, która prowadzi poszukiwania: tel. 61 841 25 11.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama