Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Szkolenie dla NGO: cegiełki, bazarki i sponsoring

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na kolejne szkolenie. Tym razem będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z prawem zorganizować charytatywny bazarek i sprzedaż cegiełek. Mowa będzie również o umowach sponsorskich, jakie mogą zawierać kluby sportowe.

3 Sektor

Finanse, a dokładniej pozyskiwanie środków na swoje działania i realizację pomysłów, to temat, który interesuje wiele organizacji pozarządowych. Mogą one nie tylko pozyskiwać dotacje, czy prowadzić zbiórki publiczne.

- Podczas najbliższego spotkania rozbierzemy na czynniki pierwsze kwestie związane z organizowaniem charytatywnych bazarków przez fundacje i stowarzyszenia. Wyjaśnimy i opowiemy na jakich warunkach można sprzedawać cegiełki oraz poruszymy temat sponsorów i umów sponsoringowych - wyjaśnia Adam Szulczewski, animator z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze, który poprowadzi szkolenie.

Ekspert opowie m.in. o tym kto i na jakich warunkach może zorganizować bazarek, czym cegiełki różnią się od zbiórek publicznych i darowizn. Będzie też coś dla klubów sportowych: ich przedstawiciele poznają tajniki umów sponsorskich i obowiązków z nimi związanych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt został dofinansowany ze środków gminy Słubice.

Zgłoszenia: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 61 82 96 878, 884 309 488.

Termin: 8.5.2019, godz. 17-19. Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama