Słubice: 21 września 2019   |   Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności EUROINSTAL Słubice – solidny wykonawca prac wodno-kanalizacyjnych i CO
reklama
reklama

EUROINSTAL Słubice – solidny wykonawca prac wodno-kanalizacyjnych i CO

Szukasz solidnego wykonawcy do prac wodno-kanalizacyjnych, chcesz zamontować piec gazowy, naprawić ogrzewanie? Nie wszyscy fachowcy wyjechali do Niemiec. W Słubicach dobre recenzje zbiera firma EUROINSTAL.

euroinstal 1

Firma zajmuje się wszystkim co związanie z pracami monterskimi i wykonawczymi w zakresie instalacji wod-kan. Ma uprawienia do wykonywania przeglądów technicznych, napraw centralnego ogrzewania, wykonywania instalacji gazowych i grzewczych.

Wielu słubiczan ma problem ze znalezieniem fachowca do drobnych napraw, niewielkich usterek. W takich sprawach również można liczyć na pomoc ekipy EUROINSTAL. Jej pracownicy chętnie podejmą się zarówno modernizacji starych instalacji, jak i wykonania nowych, aż po tzw. biały montaż, czyli zamocowanie końcowych urządzeń na sieci – kranów, zaworów, toalet, umywalek, itd.

Co wyróżnia ich na rynku? – Jeśli podejmujemy się zlecenia, nigdy nie zostawiamy klienta z kłopotem – podkreśla Łukasz Świetliński, właściciel. - Pracujemy rzetelnie, uczciwie i do końca. Priorytetem jest dla nas porządek w miejscu pracy, dokładne oznaczenie instalacji, tak aby klient nie miał problemów z jej późniejszą eksploatacją – dodaje.

euroinstal 2

Pracownicy EUROINSTAL mają duże doświadczenie w branży, stale się szkolą, zdobywają kolejne uprawienia i poznają nowe technologie. Jak podkreśla Ł. Świetliński, w codziennej pracy używają tylko sprawdzonych materiałów i narzędzie, dzięki czemu mogą zagwarantować klientom długie i sprawne działanie wykonywanych przez siebie instalacji.

Firma wykonuje zlecenia głównie na terenie Słubic i okolic, ale zasięg jej działania to całe woj. lubuskie, jak również Frankfurt i sąsiednia Brandenburgia, gdzie także mieszka wielu Polaków.

Łukasz Świetliński jest również otwarty na współpracę z innymi firmami. – Zachęcam do współpracy zarówno fachowców działających na swój własny rachunek, jak i większe przedsiębiorstwa funkcjonujące w szeroko pojętej branży budowlanej – podsumowuje.

euroinstal logo

Kontakt dla zainteresowanych:
  • tel. 731 995 700
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • www.facebook.com/EuroInstal-232160607132656
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama