Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności EUROINSTAL Słubice – solidny wykonawca prac wodno-kanalizacyjnych i CO
reklama
reklama

EUROINSTAL Słubice – solidny wykonawca prac wodno-kanalizacyjnych i CO

Szukasz solidnego wykonawcy do prac wodno-kanalizacyjnych, chcesz zamontować piec gazowy, naprawić ogrzewanie? Nie wszyscy fachowcy wyjechali do Niemiec. W Słubicach dobre recenzje zbiera firma EUROINSTAL.

euroinstal 1

Firma zajmuje się wszystkim co związanie z pracami monterskimi i wykonawczymi w zakresie instalacji wod-kan. Ma uprawienia do wykonywania przeglądów technicznych, napraw centralnego ogrzewania, wykonywania instalacji gazowych i grzewczych.

Wielu słubiczan ma problem ze znalezieniem fachowca do drobnych napraw, niewielkich usterek. W takich sprawach również można liczyć na pomoc ekipy EUROINSTAL. Jej pracownicy chętnie podejmą się zarówno modernizacji starych instalacji, jak i wykonania nowych, aż po tzw. biały montaż, czyli zamocowanie końcowych urządzeń na sieci – kranów, zaworów, toalet, umywalek, itd.

Co wyróżnia ich na rynku? – Jeśli podejmujemy się zlecenia, nigdy nie zostawiamy klienta z kłopotem – podkreśla Łukasz Świetliński, właściciel. - Pracujemy rzetelnie, uczciwie i do końca. Priorytetem jest dla nas porządek w miejscu pracy, dokładne oznaczenie instalacji, tak aby klient nie miał problemów z jej późniejszą eksploatacją – dodaje.

euroinstal 2

Pracownicy EUROINSTAL mają duże doświadczenie w branży, stale się szkolą, zdobywają kolejne uprawienia i poznają nowe technologie. Jak podkreśla Ł. Świetliński, w codziennej pracy używają tylko sprawdzonych materiałów i narzędzie, dzięki czemu mogą zagwarantować klientom długie i sprawne działanie wykonywanych przez siebie instalacji.

Firma wykonuje zlecenia głównie na terenie Słubic i okolic, ale zasięg jej działania to całe woj. lubuskie, jak również Frankfurt i sąsiednia Brandenburgia, gdzie także mieszka wielu Polaków.

Łukasz Świetliński jest również otwarty na współpracę z innymi firmami. – Zachęcam do współpracy zarówno fachowców działających na swój własny rachunek, jak i większe przedsiębiorstwa funkcjonujące w szeroko pojętej branży budowlanej – podsumowuje.

euroinstal logo

Kontakt dla zainteresowanych:
  • tel. 731 995 700
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • www.facebook.com/EuroInstal-232160607132656
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama