Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Tydzień Otwartych Drzwi
reklama

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Tydzień Otwartych Drzwi

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące powstało w zeszłym roku. Szkoła chce zachęcać kolejne roczniki do nauki w jej murach, dlatego po raz pierwszy organizuje Tydzień Otwartych Drzwi. To okazja, żeby lepiej poznać, jak funkcjonuje.

uam rozpoczecie_2

Obecnie w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym uczy się 22 uczniów, w 2 klasach o profilach humanistycznym i o biologiczno-chemicznym. Liceum działa pod auspicjami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a mieści się w budynku Collegium Polonicum.

W tym roku ULO przeprowadza rekrutację po raz drugi. Chce dać kandydatom możliwość poznania szkoły – dlatego w dniach 8-12 kwietnia organizuje Tydzień Otwartych Drzwi. Wydarzenie będzie częścią Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

W tych dniach będzie można przyjść do szkoły i poznać ją bliżej. 10 kwietnia o godz. 17. odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów, zainteresowanych podjęciem nauki w ULO (sala nr 13). Również tego dnia, uczniowie ULO poprowadzą warsztaty dla młodszych kolegów, dotyczące m.in. poezji i historii.

Dodatkowe spotkanie informacyjne, adresowane przede wszystkim do absolwentów gimnazjów i ich rodziców, odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17 w Collegium Polonicum.

liceum rekrutacja

Więcej informacji: Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, ul. Kościuszki 1, Słubice, Tel. 61 828 6838, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama