Słubice: 19 maja 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Tydzień Otwartych Drzwi
reklama
reklama

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na Tydzień Otwartych Drzwi

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące powstało w zeszłym roku. Szkoła chce zachęcać kolejne roczniki do nauki w jej murach, dlatego po raz pierwszy organizuje Tydzień Otwartych Drzwi. To okazja, żeby lepiej poznać, jak funkcjonuje.

uam rozpoczecie_2

Obecnie w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym uczy się 22 uczniów, w 2 klasach o profilach humanistycznym i o biologiczno-chemicznym. Liceum działa pod auspicjami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a mieści się w budynku Collegium Polonicum.

W tym roku ULO przeprowadza rekrutację po raz drugi. Chce dać kandydatom możliwość poznania szkoły – dlatego w dniach 8-12 kwietnia organizuje Tydzień Otwartych Drzwi. Wydarzenie będzie częścią Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

W tych dniach będzie można przyjść do szkoły i poznać ją bliżej. 10 kwietnia o godz. 17. odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów, zainteresowanych podjęciem nauki w ULO (sala nr 13). Również tego dnia, uczniowie ULO poprowadzą warsztaty dla młodszych kolegów, dotyczące m.in. poezji i historii.

Dodatkowe spotkanie informacyjne, adresowane przede wszystkim do absolwentów gimnazjów i ich rodziców, odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17 w Collegium Polonicum.

liceum rekrutacja

Więcej informacji: Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, ul. Kościuszki 1, Słubice, Tel. 61 828 6838, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama