Słubice: 21 sierpnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
reklama
reklama

Chiromedica Słubice – tu zadbasz o swoje zdrowie

Masz problemy ze stopami, narządami ruchu lub kręgosłupem? W Słubicach powstało nowe miejsce, gdzie kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. To CHIROMEDICA, oferująca pełen zakres usług związanych z podologią, rehabilitacją i fizjoterapią.

Chiromedica

Gabinet ChiroMedica w Słubicach to miejsce stworzone przez ludzi, którzy są nie tylko specjalistami w tym co robią, ale przede wszystkich pasjonatami swojego zawodu. Lubią to, co robią, a największą satysfakcję sprawa im pomoc drugiemu człowiekowi.

Pomogą zwalczyć ból

Zespołowi szefuje Piotr Kostrzębski - terapeuta manualny i osteopatyczny, który jest również chiropraktykiem i międzynarodowym instruktorem modelu FDM. Czym głównie się zajmują?

- Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów z problemami bólu narządów ruchu, po przebytych operacjach i urazach.  Pomagamy też osobom borykającym się z problemami neurologicznymi, m.in ze stwardnieniem rozsianym – podkreśla P. Kostrzębski.

Trafna diagnoza to podstawa skutecznego leczenia i rehabilitacji. Dlatego specjaliści ChiroMedica podczas badań wspierają się diagnostyką USG. – Dzięki temu jesteśmy w stanie widzieć i wiedzieć więcej o naszych pacjentach – podkreśla nasz rozmówca. Współczesna medycyna ciągle się rozwija, dlatego on i jego współpracownicy stale biorą udział w kursach i szkoleniach.

Pomoc dla każdego

A kto może skorzystać z pomocy? Osoby w każdym wieku – dzieci, dorośli, starsi. Na fachowe wsparcie mogą też liczyć osoby uprawiające sport, borykające się z bólem i trudnymi kontuzjami.

Osobną grupę, na której szczególnie skupia się ChiroMedica, stanowią pacjentki w ciąży, po porodzie lub cesarskim cięciu. Bardzo często doskwiera im ból kręgosłupa, obrzęki lub nietrzymanie moczu, i w tym zakresie mogą liczyć na fachową pomoc.

Stopa w dobrych rękach

Chiromedica

ChiroMedica to również gabinet podologiczny. Tu mogą kierować się pacjenci z dolegliwościami stóp. O bolesne modzele, odciski, wrastające paznokcie, grzybicę czy brodawki wirusowe zadba Lidia Ryszczuk - specjalistę d/s podologii oraz współwłaścicielki gabinetu.

- Sprowadziliśmy z Poznania cały zespół specjalistów i dzięki temu możemy prowadzić kompleksową terapię chorych dotkniętych obrzękiem limfatycznym, tłuszczowymi, dobierając również odzież kompresyjną – wyjaśnia L. Ryszczuk.

ChiroMedica to jedyne miejsce w Słubicach gdzie można dokonać fachowego doboru i montażu specjalistycznych wkładek ortopedycznych. Wcześniej wykonywane jest komputerowe badanie stóp połączone z badaniem manualnym i wywiadem chorobowym.

Jak się zgłosić?

Gabinet mieści się w Słubicach na ul. Mickiewicza 1. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w soboty 8-14.

chiromedica logo

Podolog: tel. 730 229 180 / 600 453 955, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Fizjoterapeuta: tel. 886 900 081 / 730 229 180, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pełen zakres usług można sprawdzić wchodząc na stronę www.podologslubice.pl.[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama