Słubice: 21 października 2019   |   Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
reklama

Poznaj bliżej Słubice i Frankfurt

Cudze chwalicie, swego nie znacie - mówi stare przysłowie. Kto chce lepiej poznać najbliższe okolice? Do tego namawia do Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna we Frankfurcie nad Odrą / Słubicach. Przygotowała wyjątkowe propozycje!

koscioly ffo

To propozycja dla tych, którzy chcą lepiej przyjrzeć się Słubicom i Frankfurtowi: od maja do września, w każdą pierwszą sobotę miesiąca będzie można wziąć udział w bezpłatnym zwiedzaniu najbliższych okolic z przewodnikiem. Każdy spacer będzie trwał 90 minut i będzie miał swój własny temat, związany np. z architekturą, literaturą czy historią. Część z nich będzie odbywała się po niemiecku, a część z tłumaczeniem na j. polski.

To nie wszystko – oprócz zwiedzania tematycznego, Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna we Frankfurcie nad Odrą / Słubicach przygotowała również propozycje wycieczek rowerowych i rejsów po Odrze - również bezpłatnych.

Rowerem będzie można wybrać się m.in. do Lebus i zwiedzić Krainę Miłka Wiosennego czy poznać „małe Morze Bałtyckie”, jak nazywa się jezioro Heleny, leżące niedaleko Frankfurtu. A statkiem dopłynąć do Kostrzyna nad Odrą.

- Zapraszamy, to będzie wyjątkowy sezon! – zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach czy zwiedzaniu, należy się wcześniej zgłosić: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +49 335 6100 800.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama