Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
reklama
reklama

Poznaj bliżej Słubice i Frankfurt

Cudze chwalicie, swego nie znacie - mówi stare przysłowie. Kto chce lepiej poznać najbliższe okolice? Do tego namawia do Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna we Frankfurcie nad Odrą / Słubicach. Przygotowała wyjątkowe propozycje!

koscioly ffo

To propozycja dla tych, którzy chcą lepiej przyjrzeć się Słubicom i Frankfurtowi: od maja do września, w każdą pierwszą sobotę miesiąca będzie można wziąć udział w bezpłatnym zwiedzaniu najbliższych okolic z przewodnikiem. Każdy spacer będzie trwał 90 minut i będzie miał swój własny temat, związany np. z architekturą, literaturą czy historią. Część z nich będzie odbywała się po niemiecku, a część z tłumaczeniem na j. polski.

To nie wszystko – oprócz zwiedzania tematycznego, Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna we Frankfurcie nad Odrą / Słubicach przygotowała również propozycje wycieczek rowerowych i rejsów po Odrze - również bezpłatnych.

Rowerem będzie można wybrać się m.in. do Lebus i zwiedzić Krainę Miłka Wiosennego czy poznać „małe Morze Bałtyckie”, jak nazywa się jezioro Heleny, leżące niedaleko Frankfurtu. A statkiem dopłynąć do Kostrzyna nad Odrą.

- Zapraszamy, to będzie wyjątkowy sezon! – zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach czy zwiedzaniu, należy się wcześniej zgłosić: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +49 335 6100 800.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama