Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

Koci konkurs rozstrzygnięty (foto)

Autorzy i autorki najpiękniejszych rysunków, które powstały podczas Pokazu Kotów Rasowych, odebrali nagrody! Zasponsorowała je Fundacja Grupy Pomagamy, organizator kociego konkursu.

konkurs pomagamy

Przypomnijmy – podczas Pokazu Kotów Rasowych, który odbył się 17 lutego w hali miejskiej, na stoisku Fundacji Grupy Pomagamy dzieci tworzyły portrety kotów. A po wystawie na facebookowym profilu fundacji odbyło się głosowanie na najpiękniejsze rysunki.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 9 i powyżej tego wieku. Głosować można było przez polubienie wybranej pracy. Kociaki zebrały sporo lajków!

W kategorii młodszej miejsce pierwsze zajął Adam Płończak, drugie – Nina Skrzypacz, a trzecie – Adela Dzitko. Wśród starszych najbardziej spodobał się kot autorstwa Martyny Zygielewicz, na drugim miejscu znalazła się praca Oliwii Olszak, a na trzecim Klaudii Bławat.

Autorzy odebrali już nagrody ufundowane przez fundację Grupy Pomagamy. A były nimi bony na zakupy. Młodsi - do sklepu Bobas, a starsi do sklepu Sinsay. Za I miejsce na 100 zł, a za II i III – po 50 zł. Oprócz tego każdy dostał grę planszową, pisaki i słodycze.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! – podsumowała Aleksandra Kołek, szefowa fundacji.

Poniżej galeria nagrodzonych prac (kolejność wg podanych wyżej nazwisk).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.