Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Wjechał w zaparkowaną ciężarówkę (foto)

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki doszło na drodze z Krosna Odrzańskiego do Cybinki (K-29). Jedna osoba trafiła do szpitala, droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

cybinka krosno_wypadek

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników przed południem. Na przesłanym filmiku (ZOBACZ) widać, że w zdarzeniu wzięły udział dwa auta osobowe i zestaw ciężarowy. Policja wyjaśnia, jak doszło do wypadku.

- Kierowca Opla Zafiry, który jechał od strony Krosna Odrzańskiego nie zachował ostrożności i najechał na unieruchomiony na poboczu zestaw ciężarowy. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym Volkswagenem Passatem, było to zderzenie boczne – informuje Ewa Murmyło ze słubickiej komendy policji.

Kierowcy Opla, 49-letniemu mężczyźnie, nic się nie stało. Natomiast kierująca Volkswagenem 33-letnia mieszkanka powiatu słubickiego trafiła do szpitala, żeby się upewnić, że nie odniosła poważnych obrażeń.

Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Jadąc z Cybinki najlepiej kierować się na Białków, Rąpice i Korczyców.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama