Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Szukasz wymarzonych wakacji? Sprawdź ofertę biura podróży Reiseland
reklama
reklama

Szukasz wymarzonych wakacji? Sprawdź ofertę biura podróży Reiseland

Lato coraz bliżej. To odpowiedni moment, aby poszukać ofert niezapomnianych wakacji - w dobrej cenie i świetnej lokalizacji. Gdzie to zrobić? Postaw na sprawdzone biuro podróży – Reiseland. Punkt we Frankfurcie zaprasza także mieszkańców Słubic. Na chętnych czekają atrakcyjne oferty i kompleksowa obsługa po polsku.

reiseland 2018

W dzisiejszym czasach jesteśmy z każdej strony zalewani reklamami rozmaitych wakacyjnych ofert, wyszukiwarek i promocji last minute. Jak w tym gąszczu wybrać te, które są pewne, bezpieczne i nie wydrążą dziury w naszym portfelu?

Reiseland ma na to odpowiedź. To jedna z największych w Niemczech sieci biur podróży, która ma już ponad 300 oddziałów, członek prestiżowej organizacji Raiffeisen Touristik Group. Działa z powodzeniem i nieprzerwanie od 29 lat stawiając przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, za co otrzymuje najwyższe noty w niezależnych rankingach.

Z usług firmy w komfortowy i wygodny sposób mogą korzystać także nasi rodacy. Biuro podróży działa we Frankfurcie w popularnym i lubianym przez klientów z Polski centrum handlowym Spitzkrug. Na miejscu można zapoznać się z bogatą ofertą wyjazdów wakacyjnych i urlopowych – niezależnie od tego czy potrzebujesz - wyjechać do ciepłych krajów, w góry, ruszyć w rejs po oceanie czy udać się na krótki wypad za miasto.

- Dzięki posiadaniu różnorodnych ofert i naszego know-how znajdziemy dla ciebie wymarzone wakacje. Doradzimy indywidualnie uwzględniając wszystkie twoje potrzeby i wymagania. Do tego wyszukamy najlepszą cenę. Bo twoje wakacje to nasza pasja – zachęca Rene Mocho, kierownik frankfurckiego biura.

reiseland2

Biuro podróży Reiseland jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, a w soboty w godz. 9-18. Telefon kontaktowy: +49 335 683 690.

ZOBACZ DOJAZD

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzy na stronę: www.reiseland.de.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama