Słubice: 19 stycznia 2020   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

Prosto z mostu - nowa kawiarnia w Słubicach

Minął już rok, od kiedy wystartował projekt "Super Szef Super Firmy" organizowany przez Fundację na Rzecz Collegium Polonicum. Wszyscy zdążyli już zapomnieć o emocjach związanych z procesem rekrutacji, zakończył się cykl szkoleń i osobom, które spełniły odpowiednie warunki wypłacono unijne dotacje.

Co dziś dzieje się z uczestnikami projektu? Zapewne ciężko pracują, aby spełnić warunki podpisanych umów i utrzymać na rynku swoje firmy. Niektóre z nich działają już od jakiegoś czasu, a niektóre dopiero, po długich trudach przygotowań, rozpoczynają działalność...

Tak właśnie stanie się z jedną z nich 1 lutego, w poniedziałek. Od tego bowiem dnia otwiera swoje podwoje kawiarenka przy ul.Reja. Będziemy mogli napić się tam prawdziwej włoskiej kawy, dobrej herbaty, zjeść ciastko lub lody, a przede wszystkim spędzić miło czas w towarzystwie naszych przyjaciół i znajomych. Choć nawet gdy przyjdziemy sami i pragnąć będziemy chwili spokoju i wytchnienia, nie powinniśmy się nudzić – zawsze sięgnąć będziemy mogli po dostępne czasopisma lub oddać się kontemplacji prac artystycznych słubickich twórców, które stanowią wystrój tego przytulnego lokalu. Gdy zapragniemy nabyć jedną z nich i cieszyć się nią w domu – będzie to również możliwe. Czas umili nam również nastrojowa muzyka, niekoniecznie wpisująca się w najmodniejsze trendy popowych przebojów, ale stanowiąca dopełnienie kameralnego wnętrza.

Prosto z mostu nowa kawiarnia w Słubicach

W niedługim czasie oferta kawiarni rozszerzona zostanie o napoje alkoholowe, gdyż panująca biurokracja nie pozwoliła na uzyskanie stosownych zezwoleń przed otwarciem lokalu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli napić się wtedy na przykład dobrego wina.
      
W kawiarni mile widziani będą wszyscy goście, jednakże osoby palące nie będą mogły wewnątrz oddawać się swemu nałogowi, co oczywiście wyjdzie im tylko i wyłącznie na zdrowie.
     
Czy kawiarnia „Prosto z Mostu” stanie się ulubionym miejscem Waszych spotkań? Czas pokaże...

[tekst reklamowy]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama