Słubice: 19 stycznia 2020   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

Diler i jego klienci wpadli z narkotykami

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Słubice podczas wykonywania czynności służbowych, zatrzymali na gorącym uczynku dwóch 18 – letnich mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.Za udzielanie środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

o zdarzenia doszło w poniedziałek (25.01), w godzinach popołudniowych. Kryminalni ze Słubic podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali dwóch 18 – letnich mieszkańców Słubic. W trakcie legitymowania jeden z mężczyzn myślał, że uniknie kary i wyrzucił papierowe zawiniątko z marihuaną. W wyniku przeszukania u drugiego 18 - latka policjanci znaleźli także marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach. Policjanci przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających, obaj przyznali się do zarzucanych im czynów.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W trakcie dalszych czynności kryminalni ustalili kolejnego mężczyznę, który trudnił się rozprowadzaniem narkotyków. We wtorek (26.01) , 24 – letni mieszkaniec Słubic został zatrzymany w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Słubicach.

[info: KPP Słubice]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama