Słubice: 14 listopada 2019   |   Imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
reklama
reklama

Biblioteka zaprasza maluchy na zabawy ruchowe

Żeby dobrze bawić się w bibliotece, nie trzeba jeszcze umieć czytać! Oddział dla dzieci proponuje wspólne „baraszkowanie na dywanie” 3-latkom i ich rodzicom. Zabawy te będą poprowadzone w oparciu o metodę opracowaną przez fizjoterapeutkę Weronikę Sherborne.

Zajęcia dla dzieci 

Maluchy lubią się bawić, zwłaszcza z rodzicami, a jeśli jeszcze te zabawy są ciekawe i wesołe… Takie właśnie są zajęcia ruchowe prowadzone metodą Weroniki Sherborne.

- Prowadzenie ćwiczeń tą metodą ma na celu stworzenie dziecku okazji do poznania własnego ciała, usprawnienia motoryki, poczucia własnej siły, sprawności i w związku z tym możliwości ruchowych. Dzięki temu dziecko zaczyna mieć zaufanie do siebie i zyskuje poczucie bezpieczeństwa – wyjaśniają bibliotekarki z oddziału dla dzieci. Podobne zajęcia już odbywały się w bibliotece – i sprawiały dzieciom i rodzicom dużo frajdy.

Zajęcia będą odbywać się w grupie, mogą w nich wziąć udział 3-latki wraz z rodzicami. Poprowadzi je pedagog i terapeuta Agnieszka Napierała. Grupa będzie spotykać się dwa razy w miesiącu na 45 minut.

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie, bowiem liczba miejsc ograniczona. Zapisy osobiście w bibliotece lub pod nr tel. 95 7582372.

Zajęcia startują 12 lutego w godz. 16.30-17.15.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama