Słubice: 21 października 2019   |   Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
reklama

Modlitwa o uzdrowienie w Domu Wolności

Słubicka wspólnota religijna Dom Wolności zaprasza na sesję modlitwy o uzdrowienie, otwartą dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Wezmą w niej udział zaproszeni goście ze służby JGLM Ministries, którzy mają doświadczenie w podobnych wydarzeniach – organizują je w całej Polsce.

chrzest wodny_2

Od 8 do 10 lutego słubicki Dom Wolności Kościół Boży w Chrystusie będzie gospodarzem spotkania poświęconego duchowemu uzdrowieniu. Ostatniego dnia tego warsztatu odbędzie się specjalna sesja modlitwy o uzdrowienie, otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

- Aby przyjść nie trzeba być członkiem naszego kościoła, nie trzeba nawet deklarować się jako osoba wierząca w Boga. Można przyjść samemu lub zabrać ze sobą członka rodziny, przyjaciela czy kogokolwiek, kto po prostu potrzebuje doświadczyć cudu – zapraszają liderzy Domu Wolności.

W sesji wezmą udział usługujący, którzy działają w ramach służby JGLM John G. Lake Ministries, która ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego. O godz. 10 rozpocznie się niedzielne nabożeństwo (które w kościołach protestanckich trwa nieco dłużej niż w kościele katolickim, bo około 2 h), a po nim odbędzie się sesja modlitwy. Wstęp jest wolny.

Kościół ma swoją siedzibę przy ul. Paderewskiego 24 w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama